Shitet Hotel ne Sarande prane bregdetit

 • €1,800,000
 • €1,500,000
Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
 • Hotele
 • Tipi Pronës
 • 4449
 • Property ID
 • 24
 • Bedrooms
 • 26
 • Bathrooms
 • 30
 • Garages
 • 1300
 • 2020
 • Year Built

Shitet Hotel ne Sarande prane bregdetit

Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
 • €1,800,000
 • €1,500,000

Përmbledhje

Property ID: 4449
 • Hotele
 • Tipi Pronës
 • 4449
 • Property ID
 • 24
 • Bedrooms
 • 26
 • Bathrooms
 • 30
 • Garages
 • 1300
 • 2020
 • Year Built

Përshkrimi

Shitet hotel ne sarande vetem 20m vije ajrore, prane detit te Sarandes.

Objekti eshte ne zhvillim te projektit me te gjitha dokumentat ligjore te ndertimit dhe zhvillimit.

Shitet hotel ne sarande me nje siperfaqje trualli rreth 444m ku cdo kat eshte me siperfaqje 230m.

Kati 1 eshte projektuar per ambjent komercial, bar-restorant, salle pritje dhe recepsion.

Kati 2. kati 3 dhe kati 4 jane dhoma hoteli, 24 ne total. Struktura lejon te pershtatet dhe ne 12 apartamente ne total pasi eshte akoma ne zhvillim.

Gjithashtu objekti ka garazhde nen toke me siperfaqje totale 400m, e mjaftueshme per te gjithe strukturen.

Mundesi investimi shume e mire, gjithashtu pranohen dhe pjesmarrja si aksioner. 

 

Shikoni dhe opsionin tjeter per hotel ne sarande:  -> Kliko ketu

 • Address Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
 • City Sarandë

Detajet

 • Property ID: 4449
 • Cmimi: €1,800,000
 • Property Size: 1300 m²
 • Bedrooms: 24
 • Bathrooms: 26
 • Garages: 30
 • Year Built: 2020
 • Tipi Pronës: Hotele
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion Jepet me qera hotel ne Durres

€8,500
Hotele
 • Dhoma: 28
 • Banjo: 30
 • Garages: 6
 • 600

Shitet vila 3-katëshe Plazh per Hotel

€200,000
Hotele
 • Dhoma: 14
 • Banjo: 14
 • 10000

Okazion Shitet Hostel ne Sarande

€390,000
Hotele
 • Dhoma: 12
 • Banjo: 6
 • Garage: 1
 • 660

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!