Shitet Gjysem Vile ne zonen e Shkozetit

 • €65,000
Rruga Bajram Tusha, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Shtepi private
 • Tipi Pronës
 • 8544
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 150
 • 150
 • Lot m²

Shitet Gjysem Vile ne zonen e Shkozetit

Rruga Bajram Tusha, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €65,000

Përmbledhje

Property ID: 8544
 • Shtepi private
 • Tipi Pronës
 • 8544
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 150
 • 150
 • Lot m²

Përshkrimi

Okazion Shitet ne Shkozet Vile e ndare ne dy objekte te vecanta banimi.
Ne zonen e Zhkozetit prane rruges se Kolaudimit ndodhet nje vile 3 kate.
Prona ne shitje eshte me 150m truall dhe 45m ne cdo kat.
Kati 1 eshte njesi biznesi me siperfaqje 45m
Kati 2 eshte banim me 1 dhome gjumi 1 wc dhe sallon ndenje qe ka dhe shkallet shoqeruese per katin lart
Kati 3 eshte banim me 2 dhoma gjumi dhe 1 wc.
Objekti aktualisht eshte me qera dhe i banueshem.
Prona eshte me dokumentacion te rregullt
Cmimi eshte 65.000 euro

 • Address Rruga Bajram Tusha, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 8544
 • Cmimi: €65,000
 • Property Size: 150 m²
 • Land Area: 150 m²
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Garage: 1
 • Tipi Pronës: Shtepi private
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet shtepi private 1-kateshe+truall okazion L.7 Durres

€65,000
Shtepi private
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 250

Shitet shtepi private ne qender Manez

€52,000
Shtepi private
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 1
 • 320

Shitet shtepi private prane stadiumit Durres

€100,000
Shtepi private
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • Garages: 2
 • 125

Okazion shitet prona ne qender Durres

€75,000
Shtepi private
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • 150

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!