Shitet garsoniere okazion Shkembi kavajes

 • €36,000
Shkembi i Kavajes, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Shqipëria Veriore, 2008, Albania
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 54
Ne Shitje
Shkembi i Kavajes, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Shqipëria Veriore, 2008, Albania
 • €36,000

Përmbledhje

Property ID: 12566
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 54

Përshkrimi

Garsonierja ndodhet ne ndertese te re tek shkembi I kavajes siper autostrades vetem 200m nga deti. Kati 4 banim me ashensor
Perbehet nga koridor I vogel,tualet,nje dhome e cila mund te pershtatet sipas deshires dhe ballkoni.Ndertese me parkim privat dhe administrim

 • Address Shkembi i Kavajes, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Shqipëria Veriore, 2008, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 12566
 • Cmimi: €36,000
 • Property Size: 54 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings

Enquire About This Property

Prona të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!