Shitet garsoniere 1+1 okazion tek ish URT durres

 • €25,000
Ish URT durres
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 9825
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 48

Shitet garsoniere 1+1 okazion tek ish URT durres

Ish URT durres
 • €25,000

Përmbledhje

Property ID: 9825
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 9825
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 48

Përshkrimi

Shitet garsoniere 1+1 okazion tek ish URT durres .Garsoniere e perbere nga nje koridor, soxhorno+kend gatimi, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.
Kati i 10 (parafundit) me ashensor       Orientim jug dhe perendim

Cmimi 25000€

 

 • Address Ish URT durres

Detajet

 • Property ID: 9825
 • Cmimi: €25,000
 • Property Size: 48 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Karakteristikat

Informacioni kontaktit

View Listings
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament 1+1 prane qendres

€47,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 73

Jepet me qera apartament 1+1 i kompletuar

€200
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 60

Shitet apartament 1+1 okazion plazh Durres

€38,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 76

Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar vollga Durres

€250
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 70

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!