Shitet Dyqan rruges per te Gjiri i lalzit

 • €120,000
Armathe (Gjiri i lalzit)
 • Dyqane
 • Tipi Pronës
 • 9091
 • Property ID
 • 2
 • Bathrooms
 • 211
 • 211
 • Lot m²

Shitet Dyqan rruges per te Gjiri i lalzit

Armathe (Gjiri i lalzit)
 • €120,000

Përmbledhje

Property ID: 9091
 • Dyqane
 • Tipi Pronës
 • 9091
 • Property ID
 • 2
 • Bathrooms
 • 211
 • 211
 • Lot m²

Përshkrimi

Shitet Dyqan rruges per te Gjiri i lalzit

Shitet Dyqan ne Armathe rruges per te Gjiri i lalzit. Ndertesa eshte 2 kateshe,ku kati pare aktualisht perdoret si dyqan ndersa kati i dyte mund te perdoret per banim,per zyra,per biznes te ri. Ndertesa ndodhet ngjitur me rrugen ne nje zone te banuar dhe me levizje me nje siperfaqe totate 211 metra katror. Nje mundesi shum e mire investimi. Shitet ose jepet me qera. Me dokumentacion te rregullte hipotekor.

 • Address Armathe (Gjiri i lalzit)
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 9091
 • Cmimi: €120,000
 • Property Size: 211 m²
 • Land Area: 211 m²
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Dyqane
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Serena Real Estate
 • Serena Real Estate

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Serena Real Estate
 • Serena Real Estate
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!