Shitet biznes + truall Durres

 • €180,000
Rruga Gjiri i Lalzit, Rrubjekë, Maminas, Bashkia Shijak, Durrës County, Northern Albania, 2020, Albania
 • Biznese
 • Tipi Pronës
 • 2600
Ne Shitje
Rruga Gjiri i Lalzit, Rrubjekë, Maminas, Bashkia Shijak, Durrës County, Northern Albania, 2020, Albania
 • €180,000

Përmbledhje

Property ID: 11533
 • Biznese
 • Tipi Pronës
 • 2600

Përshkrimi

Shitet Truall 2600 Metra, ne Manez te Durresit buze rruge. Prona ofron  2 aktivitete  te hapur, nje kalceto futbolli me siperfaqe 1056 metra, si edhe nje bar kafe, edhe parking per makinat. Zona ndodhet ne Manze ( rruga e gjirit te lalzit).Shitet biznes + truall Durres

Na kontaktoni per me teper informacion.Shitet biznes + truall Durres

 

Fast Agency operon per me shume se 3 vjet ne treg duke i ofruar klienteve te saj sherbime te specializuara ne Turizem, Imobiliare, Konsulence dhe Administrimin e pasurive te paluajtshme,Konstruktime dhe rikonstruktime,Arredim Interior dhe Exterior. Me nje staf te perkushtuar,transparent dhe profesional i cili gjendet gjithmone prane klientit per te permbushur ne menyre te shpejte, dinjitozew dhe profesionale kerkesat e tyre.

Bashkepunimi me FAst Imobiliae ju kursen kohe dhe energji duke ju dhene perfitimet e duhura qe prona juaj realisht zoteron. Per te bashkepunuar me ne mjafton deshira juaj per te perfituar te ardhura nga prona juaj dhe ne jemi te gatshem qe tjua mundesojme kete. Agjentet tane brenda nje afati teper te shkurter kohor sjellin ofertat e ngjashme duke ia prezantuar te interesuareve. Pasi ofrohet kerkesa me e pershtatshme kryhn transaksionet e nevojshme dhe prona juaj eshte gati tju sjelle te adhura/

 • Address Rruga Gjiri i Lalzit, Rrubjekë, Maminas, Bashkia Shijak, Durrës County, Northern Albania, 2020, Albania

Detajet

 • Property ID: 11533
 • Cmimi: €180,000
 • Property Size: 2600 m²
 • Tipi Pronës: Biznese
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings

Enquire About This Property

Prona të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Ili Jakupi
 • Ili Jakupi
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!