Shitet apartamenti 2+1 Durres

 • €45,000
Rruga Dalip Peza, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 4919
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 100
 • 1986
 • Year Built

Shitet apartamenti 2+1 Durres

Rruga Dalip Peza, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €45,000

Përmbledhje

Property ID: 4919
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 4919
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 100
 • 1986
 • Year Built

Përshkrimi

Shitet apartamenti ne qender. Lagja numer 17. Rruga ” Dalip Peza” Durres.

Apartamneti eshte i organizuar nga dy dhoma gjumi, nje dhome ndenjeje , sallon , tualet dhe dy ballkone. Ndodhet ne katin 6 me pamje nga porti dhe qyteti.

Apartamenti nuk eshte i rikonstruktuar.

 • Address Rruga Dalip Peza, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 4919
 • Cmimi: €45,000
 • Property Size: 100 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Year Built: 1986
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Lori Fast
 • Lori Fast

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament 2+1 L.18 durres

€55,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 98

Jepet me qera apartament 2+1 L.17

€240
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 100

Jepet me qera apartament 2+1 per student

€180
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 100

Shitet Apartament 2+1 Gjykata

€73,000/i kompletuar
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 86

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Lori Fast
 • Lori Fast
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!