Shitet apartamenti 1+1 me oborr prane spitalit

 • €36,000
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 8496
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 62
 • 40
 • Lot m²

Shitet apartamenti 1+1 me oborr prane spitalit

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €36,000

Përmbledhje

Property ID: 8496
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 8496
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 62
 • 40
 • Lot m²

Përshkrimi

Shitet apartamenti 1+1 me oborr prane spitalit, ne lagjen nr.8.
Zona eshte e qete dhe prane faciliteteve si : spitali , marketi, shkollat, gjimnazet, komunat, stacionet e urbaneve.
Ndertimi eshte i ri dhe i pa demtuar nga termeti. Apartamenti eshte kati 1 banimit dhe i dyti nga toka.
Siperfaqja e apartamentit eshte 54m e paster dhe 8m jane siperfaqja ndihmese, totale eshte 62m. Gjithashtu apartamenti ka mundesi te perdori dhe oborrin me siperfaqje rreth 40m.
Apartamenti shitet sic eshte ne foto dhe eshte me dokumenta te rregullta hipotekore.

 • Address Rruga Aleksander Goga, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 8496
 • Cmimi: €36,000
 • Property Size: 62 m²
 • Land Area: 40 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion shitet apartament 1+1 ne Golem me pamje nga Deti

€50,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 59

Okazion ne Golem Shitet Apartament 1+1

€750/per m
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 57

Shitet apartament okazion 1+1 L.6 Durres

€41,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 72

Shitet apartament okazion 1+1 plazh Durres

€25,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 45

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!