Shitet apartament okazion 3+1 Durres

 • €125,000
L.5 Durres
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 10469
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 194

Shitet apartament okazion 3+1 Durres

L.5 Durres
 • €125,000

Përmbledhje

Property ID: 10469
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 10469
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 194

Përshkrimi

Shitet apartament okazion 3+1 Durres.

Apartamenti ndodhet prane sallameri kazazi ne katin 5 banim me ashensor.

Pallat i pademtuar nga termeti.  Perbehet nga 2 dhoma gjumi,dy soxhorno:njera e madhe se bashku me kendin e gatimit dhe tjetra salle pritje,dy tualete dhe dy ballkone:njeri prej te cileve mund te mbyllet dhe te sherbeje si dhome shtese, total 194m2.

 

Shiko prona te ngjashme: Kliko Ketu

 • Address L.5 Durres
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 10469
 • Cmimi: €125,000
 • Property Size: 194 m²
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente 3+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Karakteristikat

Informacioni kontaktit

View Listings
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet papafingo okazion 3+1 shkembi kavajes

€100,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • 130

Shitet super apartament 3+1 i investuar prane qendres

€180,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 180

Jepet apartament 3+1 me qera ne qender i sapo kompletuar

€600
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 130

Jepet me qera apartament 3+1 i mobiluar Durres

€400
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 140

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!