Shitet apartament okazion 2+1 qender Durres

 • €50,000
Rruga Sefer Efendiu, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 9374
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 90

Shitet apartament okazion 2+1 qender Durres

Rruga Sefer Efendiu, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Northern Albania, 2001, Albania
 • €50,000

Përmbledhje

Property ID: 9374
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 9374
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 90

Përshkrimi

Shitet apartament okazion 2+1 qender Durres,Apartamenti ndodhet ne ndertese te re me ashensor siper gjykates se rrethit Durres.

Soxhorno, kend gatimi, koridor, ballkon dhe tualet,gjithsej 90m² kati 7 i banimit.

Shitet i mobiluar

Çmimi 50000€

 • Address Rruga Sefer Efendiu, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 9374
 • Cmimi: €50,000
 • Property Size: 90 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament 2+1 L.18 durres

€55,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 98

Jepet me qera apartament 2+1 L.17

€240
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 100

Jepet me qera apartament 2+1 per student

€180
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 100

Shitet Apartament 2+1 Gjykata

€73,000/i kompletuar
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 86

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!