Okazion Shitet apartament 2+1 ne qender

 • €45,000
Qender Durres
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 9211
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 68

Okazion Shitet apartament 2+1 ne qender

Qender Durres
 • €45,000

Përmbledhje

Property ID: 9211
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 9211
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 68

Përshkrimi

Okazion Shitet apartament 2+1 ne qender

Apartamenti perbehet nga koridori, soxhorno,2 dhoma gjumi,tualeti dhe ballkoni,gjithsej 68 m².

Pallat ekzistues kati 3 i banimit.

Orientimi lindje dhe perendim.

Çmimi 45000€

 

 • Address Qender Durres
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 9211
 • Cmimi: €45,000
 • Property Size: 68 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament okazion 2+1 Golem(Fafa grand blue)

€105,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 105

Okazion Shitet apartament 2+1 prane Detit ne Golem

€63,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 97

Okazion Shitet Apartamenti 2+1 ne Golem

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 83

Shitet apartament okazion 2+1 qender Durres

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 90

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!