Shitet apartament okazion 2+1 L.16 Durres

 • €48,000
L.16 Durres
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 10103
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 80

Shitet apartament okazion 2+1 L.16 Durres

L.16 Durres
 • €48,000

Përmbledhje

Property ID: 10103
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 10103
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 80

Përshkrimi

Shitet apartament okazion 2+1 L.16 Durres.Apartamenti ndodhet vetem 20m nga rruga kryesore ne ndertese te re kati 4 pa ashensor dhe perbehet nga koridori,2 dhoma gjumi, soxhorno,ballkon i gjate dhe tualeti,gjithsej 80m2.

Cmimi 48000€

 

Kliko KETU per me shume prona ne shitje

 • Address L.16 Durres
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 10103
 • Cmimi: €48,000
 • Property Size: 80 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet 2+1 pamje nga deti

€85,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 115

Apartament 2+1 pamje nga deti Qerret

€125,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 92

Jepet me qera apartament 2+1 i kompletuar ne qender

€300
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 100

Shitet apartament 2+1 i kompletuar prane Drejtoris Policis

€110,000/i kompletuar
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garage: 1
 • 110

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!