Okazion Shitet Apartament 2+1 ne Golem

 • €39,500
Golem, Cavaia, Prefettura di Tirana, Central Albania, 2504, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 9199
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 84

Okazion Shitet Apartament 2+1 ne Golem

Golem, Cavaia, Prefettura di Tirana, Central Albania, 2504, Albania
 • €39,500

Përmbledhje

Property ID: 9199
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 9199
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 84

Përshkrimi

Okazion Shitet Apartament 2+1 ne Golem

Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re te pademtuar nga termeti vetem 2 min larg detit.Perbehet nga koridori,soxhorno, 2 dhoma gjumi,tualeti dhe ballkoni me pamje nga deti dhe nga kodra,gjithsej 84m².

Kati 6 i banimit me ashensor cilesor.

Orientimi perendim

 

 • Address Golem, Cavaia, Prefettura di Tirana, Central Albania, 2504, Albania

Detajet

 • Property ID: 9199
 • Cmimi: €39,500
 • Property Size: 84 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet 2+1 pamje nga deti

€85,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 115

Apartament 2+1 pamje nga deti Qerret

€125,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 92

Jepet me qera apartament 2+1 i kompletuar ne qender

€300
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 100

Shitet apartament 2+1 i kompletuar prane Drejtoris Policis

€110,000/i kompletuar
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garage: 1
 • 110

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!