Shitet apartament okazion 1+1 plazh Durres

 • €25,000
Plazh, SH4, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Northern Albania, 2021, Albania
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 9313
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 45

Shitet apartament okazion 1+1 plazh Durres

Plazh, SH4, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Northern Albania, 2021, Albania
 • €25,000

Përmbledhje

Property ID: 9313
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 9313
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 45

Përshkrimi

Shitet apartament okazion 1+1 plazh Durres Apartamenti ndodhet ne nje ndertese 3-kateshe,kati 2 i banimit dhe eshte vetem 100m nga deti.

Perbehet nga koridori, soxhorno, dhoma e gjumit,tualeti dhe ballkoni me pamje nga deti,gjithsej 45m².

Afer hotel Antalya

 

 • Address Plazh, SH4, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Northern Albania, 2021, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 9313
 • Cmimi: €25,000
 • Property Size: 45 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion shitet apartament 1+1 ne Golem me pamje nga Deti

€50,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 59

Okazion ne Golem Shitet Apartament 1+1

€750/per m
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 57

Shitet apartament okazion 1+1 L.6 Durres

€41,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 72

Shitet apartament 1+1 Golem Durres

€50,400
Apartamente 1+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 65.5

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!