Shitet apartament okazion 1+1 plazh durres

 • €32,000
L.13 plazh durres
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 10227
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 100

Shitet apartament okazion 1+1 plazh durres

L.13 plazh durres
 • €32,000

Përmbledhje

Property ID: 10227
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 10227
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 100

Përshkrimi

Shitet apartament okazion 1+1 plazh durres.Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 4-katesh vetem 20m nga rruga kryesore dhe 1 min nga deti.
Perbehet nga soxhorno me aneks gatimi, dhome gjumi,tualeti dhe oborri. Total jane gati 100m2:55m brenda te shkelura dhe 50m oborr (i cili eshte ne proces legalizimi me aplikime te paguajtura).

cmim okazion 32000€(i padiakutueshem)

 • Address L.13 plazh durres
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 10227
 • Cmimi: €32,000
 • Property Size: 100 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament 1+1 L.18 durres

€35,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 56

Shitet apartament 1+1 prane detit Qerret Kavaje

€52,500
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 55

Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti Qerret

€61,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 61

Jepet me qera apartament 1+1 mobiluar qender durres

€300
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 65

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!