Shitet apartament okazion 1+1 L.6 Durres

 • €41,000
Qender Durres
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 9326
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 72

Shitet apartament okazion 1+1 L.6 Durres

Qender Durres
 • €41,000

Përmbledhje

Property ID: 9326
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 9326
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 72

Përshkrimi

Shitet apartament okazion 1+1 qender  Durres.Apartamenti ndodhet ne ndertese te re me ashensor kati 2.Perbehet nga soxhorno, dhoma gjumit,koridori dhe tualeti,

Total 72m²

Çmimi 41000€( i diskutueshem)

 • Address Qender Durres

Detajet

 • Property ID: 9326
 • Cmimi: €41,000
 • Property Size: 72 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion shitet apartament 1+1 ne Golem me pamje nga Deti

€50,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 59

Okazion ne Golem Shitet Apartament 1+1

€750/per m
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 57

Shitet apartament okazion 1+1 plazh Durres

€25,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 45

Shitet apartament 1+1 Golem Durres

€50,400
Apartamente 1+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 65.5

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!