Shitet apartament okazion 1+1 i mobiluar Golem

 • €55,000
Golem, Bashkia Kavajë, Prefettura di Tirana, Shqipëria qendrore, 2504, Albania
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 72
Ne Shitje
Golem, Bashkia Kavajë, Prefettura di Tirana, Shqipëria qendrore, 2504, Albania
 • €55,000

Përmbledhje

Property ID: 10993
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 72

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet shume prane detit, ndertese e re e pademtuar nga termeti ne katin e 4 (pa ashensor).Ka ne perberje koridorin qe ben shperndarjen ne soxhorno me ballkon  dhe kendin e gatimit,dhomen e gjumit dhe tualetin. Eshte e gjitha e mobiluar me arredim bashkekohor.Ka dhe parkim qe eshte I rezervuar vetem per banoret e pallatit.

cmimi 55000€ i diskutueshem

 • Address Golem, Bashkia Kavajë, Prefettura di Tirana, Shqipëria qendrore, 2504, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 10993
 • Cmimi: €55,000
 • Property Size: 72 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings

Enquire About This Property

Prona të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!