09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Cmimi: From to

Compare Listings

Shitet apartament ne hekurudha

Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
€32,000

Pershkrimi

Apartamenti eshte ne zonen e plazhit prane hekurudhave. Ndodhet ne katine 3 te nje ndertimi te ri me ashensor.

 51 Shikime total,  1 Shikime sot

  • Address: Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
  • City: Durres
  • Zip/Postal Code: 2001
  • Country: Albania

Detajet

  • Cmimi: €32,000
  • Siperfaqja prones: 74 m²
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Tipi prones: Apartmente
  • Statusi prones: Ne Shitje

Informacioni i kontaktit

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Merr informacion rreth kesaj prone

Prona te ngjashme

€96,000

Okazion Shitet apartament 3+1 I kompletuar

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Dhoma Gjumi: 3Banjo: 3m²: 136

Apartmente

Fast Imobiliare

4 weeks ago

€96,000

Dhoma Gjumi: 3Banjo: 3m²: 136

Apartmente

4 weeks ago

Shitet shtepi dhe toke ne Golem

Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania

Apartmente, Toka

Fast Imobiliare

5 months ago

€100,000

Apartmente, Toka

5 months ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review

PREVIOUS PROPERTY

Shitet apartament 2+1

NEXT PROPERTY

Apartament 2+1 i pa mobiluar

error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!
Open chat