Shitet vile 3 katëshe

 • €320,000
Rruga Hysen Kertusha, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Vila
 • Tipi Pronës
 • 5217
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 160

Shitet vile 3 katëshe

Rruga Hysen Kertusha, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €320,000

Përmbledhje

Property ID: 5217
 • Vila
 • Tipi Pronës
 • 5217
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 160

Përshkrimi

 

 

Shitet vila 3-katëshe  në lagjen 16 . Rruga “ Koco Kazanxhiu”.

Vila ndodhet në një vend të qetë në qendër.

Kati i parë ka një sipërfaqe prej 109 metrash dhe është i shfrytëzueshem për ambient shërbimi , si magazinë , garazh etj.

Kati i dytë ka një sipërfaqe prej 160 metrash dhe disponon 3 dhoma gjumi , sallë ndenjeje , aneks gatimi , 2 ballkone dhe 2 tualete.

Kati i tretë gjithashtu ka një sipërfaqe prej 160 metrash dhe disponon 2 dhoma gjumi , sallë ndenjej , 3 ballkone dhe 2 tualete.

Vila ka dokumenta të rregullta hipotekore.

 • Address Rruga Hysen Kertusha, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 5217
 • Cmimi: €320,000
 • Property Size: 160 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Vila
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Lori Fast
 • Lori Fast

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion Shitet Vile 3 kate ne Plazh per investim

€250,000
Vila
 • Dhoma: 16
 • Banjo: 8
 • 458

Shitet Vila 3 kateshe prane Kryqin te kuq Durres

€145,000
Vila
 • Dhoma: 5
 • Banjo: 3
 • 300

Shitet Vila 2 kate buze rruge

€100,000
Vila
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 3
 • 195

Shitet Vile me pishine tek Kodra e Diellit

€1,000,000
Vila
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 6
 • Garages: 2
 • 420

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Lori Fast
 • Lori Fast
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!