Shitet Apartament 4+1 okazion plazh Durres

 • €97,000
Plazh Durres
 • Apartmente
 • Tipi Pronës
 • 4
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 166

Përmbledhje

Property ID: 12428
 • Apartmente
 • Tipi Pronës
 • 4
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 166

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne zonen e plazhit ne nje ndertese 2-kateshe ne katin e dyte.Vetem 100m nga rruga kryesore dhe 200m nga deti.Perbehet nga koridori,4 dhoma gjumi,salle ndenje,aneks me kend gatimi,2 ballkone(nje nga lindja dhe nje nga perendimi) dhe tualeti,total prej 166m2 total neto. Zona eshte mjaft e qete dhe e banuar gjate gjithe vitit.
Gjithashtu ka hyrje vecmas per ne banese dhe post parkimi per 2-3 makina.
Taraca eshte e izoluar se fundmi kurse brenda ka nevoje per rinovim.
Dokumentacion i rregullt hipotekor

 • Address Plazh Durres
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 12428
 • Cmimi: €97,000
 • Property Size: 166 m²
 • Bedrooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartmente
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings

Enquire About This Property

Prona të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!