Shitet apartament 3+2+2

 • €95,000
Rruga Hysen Kertusha, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 5432
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 120

Shitet apartament 3+2+2

Rruga Hysen Kertusha, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €95,000

Përmbledhje

Property ID: 5432
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 5432
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 120

Përshkrimi

Shitet apartament 3+2+2 . Lagja 6 pranë ish rajonit të policisë.

Banesa ndodhet në një zonë te pastër e të qetë dhe pranë qendrës. Pallati është i padëmtuar nga tërmeti.

Apartamenti është i organizuar në 2 salla ndenjeje , 3 dhoma gjumi , 2 ballkone , 2 tualete dhe është i orientuar nga drita e diellit në jug dhe perëndim , arredimi është sipas tendencës së fundit.

Apartamenti ndohet në katin e 6-të banimi me ashensor , jo i fundit.

 

 • Address Rruga Hysen Kertusha, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 5432
 • Cmimi: €95,000
 • Property Size: 120 m²
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente 3+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament okazion 3+1 Durres

€125,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 194

Shitet papafingo okazion 3+1 shkembi kavajes

€100,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • 130

Shitet super apartament 3+1 i investuar prane qendres

€180,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 180

Jepet apartament 3+1 me qera ne qender i sapo kompletuar

€600
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 130

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!