Shitet apartament 3+2+2 shume prane qendres

 • €85,000
Rruga Kasem Durrësi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 6100
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 136

Shitet apartament 3+2+2 shume prane qendres

Rruga Kasem Durrësi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €85,000

Përmbledhje

Property ID: 6100
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 6100
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 136

Përshkrimi

Shitet apartament ne lagjen nr.6 prane qendres. Vetem 4minuta.
Zona eshte nga me te preferuarat ne qytet, ish rajoni. Ka prane shkolla, komunen, qendra shendetsore, market, stacione autobuzesh etj.
Ndertimi eshte i vitit 2000, 9 katesh i pa demtuar nga termei.
Apartamenti eshte ne katin e 7 te banimit. I shtruar me parket dhe pllaka, i veshur me dritare persiane, dopio xham, sistemi ngrohjen eshte me kaldaje.
Apartamenti organizohet me 3 dhoma gjumi, 2 salla njera salla ndenje dhe tjetra dhome gatimi dhe ngrenie, ka 2 ballkone dhe 2 wc.

Eshte me Hipotek

 • Address Rruga Kasem Durrësi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 6100
 • Cmimi: €85,000
 • Property Size: 136 m²
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente 3+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament 3+1 cilesor me garazhd

€100,000/me garazhd
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 130

Shitet apartament 3+1 prane qendres

€95,000
Apartamente 3+1

Okazion Shitet apartament 3+1 ne Plazh

€45,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 112

Apartament 3+1 i arreduar ne qender

€600
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 200

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!