Shitet apartament 3+1 tek Sefere Efendiu

 • €110,000
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 7392
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 168

Shitet apartament 3+1 tek Sefere Efendiu

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €110,000

Përmbledhje

Property ID: 7392
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 7392
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 168

Përshkrimi

Shitet apartament 3+1 tek Sefere Efendiu.

Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete te qendres gjithashtu ndodhet prane marketeve , farmacive etj,

Ka nje siperfaqe prej 168 m2 dhe eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi te medha , 2 tualete njera prej te cilaave ndodhet ne njeren nga dhomat e gjumit , nje koridor prej 12 m2 ku te shoqeron ne te gjitha ambientet e shtepise , songiorno bashke me kendin e gatimit , nje ballkon ku mundeson edhe pamjen nga deti , lavanderi dhe nje ambient i pershtatshem per garderobe.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4-et me ashensor , jo i fundit.

 • Address Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 7392
 • Cmimi: €110,000
 • Property Size: 168 m²
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente 3+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament okazion 3+1 Durres

€125,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 194

Shitet papafingo okazion 3+1 shkembi kavajes

€100,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • 130

Shitet super apartament 3+1 i investuar prane qendres

€180,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 180

Jepet apartament 3+1 me qera ne qender i sapo kompletuar

€600
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 130

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!