Shitet apartament 3+1 tek Porti Durres

 • €120,000
Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 6821
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 141

Shitet apartament 3+1 tek Porti Durres

Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €120,000

Përmbledhje

Property ID: 6821
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 6821
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 141

Përshkrimi

Okazion shitet apartament 3+1 prane Karburant Kastratit tek Porti.

Apartamenti ndodhet ne qender ku mundeson te gjitha facalitetet.

Ndodhet ne katin e katert , jo te fundit , me ashensor.

Pallati eshte i pa demtuar nga termeti.

Apartamenti eshte i mireorganizuar. Ka nje siperfaqe prej 141 m2 dhe  disponon 3 dhoma gjumi , salle ndenjeje prej 70 m2 , 2 ballkone dhe 2 tualete.

Prona te ngjashme prane portit: Kliko Ketu

CMIM I DISKUTUESHEM.

 

 • Address Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 6821
 • Cmimi: €120,000
 • Property Size: 141 m²
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente 3+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion Shitet Apartament 3+1 ne Vollga me pamje nga deti

€96,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 160

Jepet apartament 3+1 me qera ne qender i sapo kompletuar

€600
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 130

Jepet me qera apartament 3+1 i mobiluar Durres

€400
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 140

Shitet apartament 3+1 okazion plazh Durres

€63,500
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • 117

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!