Okazion Shitet apartament 3+1 ne Vollga

 • €112,000
Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 5574
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 122
 • 2020
 • Year Built

Okazion Shitet apartament 3+1 ne Vollga

Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €112,000

Përmbledhje

Property ID: 5574
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 5574
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 122
 • 2020
 • Year Built

Përshkrimi

Shitet apartament 3+1 në Vollga lagja nr.1. Apartamenti ndodhet ne një zonë të qetë ku plotëson të gjitha facilietet.
Objekti eshte 5 katesh dhe i ndertuar ne menyre cilesore, me sitem kapot, termo izolim, sistem chiler etj.
Banesa është e organizuar në 3 dhoma gjumi , 2 prej të cilave posedojne ballkone , depo , 2 tualete , depo ose lavanderi dhe sallë ndenjeje e cila të  mundëson edhe pamjen nga deti. Apartamenti eshte i pa banuar me pare dhe i sapo perfunduar nga firma e ndertimit, ku ju lejon te zgjidhni modelin e pllakave te deshiruara nga ju.

Gjithashtu ne shitje jane garazhe duke filluar me 15.000 euro dhe poste parkimi me 10.000 euro.

 • Address Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 5574
 • Cmimi: €112,000
 • Property Size: 122 m²
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Year Built: 2020
 • Tipi Pronës: Apartamente 3+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament 3+1 cilesor me garazhd

€100,000/me garazhd
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 130

Shitet apartament 3+1 prane qendres

€95,000
Apartamente 3+1

Okazion Shitet apartament 3+1 ne Plazh

€45,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 112

Apartament 3+1 i arreduar ne qender

€600
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 200

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!