Shitet apartament 3+1 prane qendres

 • €110,000
Rruga Abaz Çelkupa, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 7279
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 120

Shitet apartament 3+1 prane qendres

Rruga Abaz Çelkupa, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €110,000

Përmbledhje

Property ID: 7279
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 7279
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 120

Përshkrimi

Shitet apartament 3+1 prane qendres , tek shkolla “Qemal Mici”.

Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete prane qendres , ne katin e 3-te , ndodhet prane shkolles , marketeve etj.

Ka nje siperfaqe prej 120 m2 dhe eshte e organizuar ne 3 dhoma gjumi ,1 salle ndenjeje dhe 2 tualete.

Ne cmim perfshihet edhe nje garazh.

 • Address Rruga Abaz Çelkupa, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 7279
 • Cmimi: €110,000
 • Property Size: 120 m²
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente 3+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion Shitet Apartament 3+1 ne Vollga me pamje nga deti

€96,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 160

Jepet apartament 3+1 me qera ne qender i sapo kompletuar

€600
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 130

Jepet me qera apartament 3+1 i mobiluar Durres

€400
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 140

Shitet apartament 3+1 okazion plazh Durres

€63,500
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • 117

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!