Shitet apartament 3+1 prane qendres

 • €95,000
Rruga Abaz Çelkupa, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 8803
 • Property ID

Shitet apartament 3+1 prane qendres

Rruga Abaz Çelkupa, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €95,000

Përmbledhje

Property ID: 8803
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 8803
 • Property ID

Përshkrimi

Shitet Apartamenti ne lagjen nr.12, shume prane qendres.
Ndertimi eshte i ri me ashensor ne katin e 5, jo te fundit. Siperfaqja eshte 150m dhe organizohet me 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, 2 tualete dhe soxhorno te madhe.
Organizimi eshte shume i mire dhe shoqerohet nga dielli gjate gjith dites.
Ne cmim perfshihet dhe garazhdi 18m

 • Address Rruga Abaz Çelkupa, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 8803
 • Cmimi: €95,000
 • Tipi Pronës: Apartamente 3+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Jepet me qera apartament 3+1 i mobiluar Durres

€400
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 140

Shitet apartament 3+1 okazion plazh Durres

€63,500
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • 117

Shitet super apartament 3+1 cilesor ne qender te Durresit

€110,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 132

Shitet apartament 3+1 cilesor me garazhd

€100,000/me garazhd
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 130

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!