Shitet Apartament 3+1 prane amfiteatrit dhe dyqan

 • €125,000
Rruga Anastas Durrsaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 6417
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 129

Shitet Apartament 3+1 prane amfiteatrit dhe dyqan

Rruga Anastas Durrsaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €125,000

Përmbledhje

Property ID: 6417
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 6417
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 129

Përshkrimi

Shitet apartament 3+1 prane amfiteatrit dhe dyqan. Apartamenti eshte ne katin e pare te banimit me siperfaqie 129m organizohet me 3 dhoma gjumi, salle te madhe, aneks gatimit, koridor, 2 tualete dhe ballkon i cili e pershkron banimin.

Dyqani eshte buze rruge, prane gjimnazit Gjergj Kastriotit. Siperfaqja eshte 44m.
Pronat jane me dokumenta te rregullta Hipotekore

 • Address Rruga Anastas Durrsaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 6417
 • Cmimi: €125,000
 • Property Size: 129 m²
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Garage: 1
 • Garage Size: 44
 • Tipi Pronës: Ambjent Comercial
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet Dyqan rruges per te Gjiri i lalzit

€120,000
Dyqane
 • Banjo: 2
 • 211

Ambjent me qera per servise dhe lavazhe

€200
Magazina
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garages: 2
 • 80

Jepet me qera Ambjent Biznesi me vetrat Xhami

€180
Ambjent Comercial
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 35

Jepet me qera zyra prane bulevardit

€150
Ambjent Comercial
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 35

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!