Shitet apartament 3+1 okazion plazh Durres

 • €63,500
L.13 plazh Durres
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 9685
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 117

Shitet apartament 3+1 okazion plazh Durres

L.13 plazh Durres
 • €63,500

Përmbledhje

Property ID: 9685
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 9685
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 117

Përshkrimi

Apertamenti ndodhet prane te gjitha lehtesirave,markete,parkim,plazhi etj. Ndertese e re pa demtime nga termeti kat te 5 te nje ndertese 6-kateshe. Soxhorno,     3 dhoma gjumi,3 ballkone dhe tualeti.

Total 127m
cmimi 63500€

 • Address L.13 plazh Durres
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 9685
 • Cmimi: €63,500
 • Property Size: 117 m²
 • Bedrooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 3+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament okazion 3+1 Durres

€125,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 194

Shitet papafingo okazion 3+1 shkembi kavajes

€100,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • 130

Shitet super apartament 3+1 i investuar prane qendres

€180,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 180

Jepet apartament 3+1 me qera ne qender i sapo kompletuar

€600
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 130

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!