Shitet apartament 3+1 ne qender te Durresit

 • €200,000
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 8592
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 200

Shitet apartament 3+1 ne qender te Durresit

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €200,000

Përmbledhje

Property ID: 8592
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 8592
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 200

Përshkrimi

Shitet apartament 3+1 ne qender te Durresit prane Bashkise.  Apartamenti organizohet me 3 dhoma gjumi 2 tualete 2 ballkone dhe Soxhorno.

Ndertimi eshte cilesor dhe I pa demtuar nga termeti.

Apartamenti eshte totalisht I rikonstruktuar dhe ofron super pamje qe tregut bizantin

Siperfaqja totale eshte 200m².

Prona eshte me Dokumenta te rregullta Hipotekore

 • Address Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 8592
 • Cmimi: €200,000
 • Property Size: 200 m²
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente 3+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament 3+1 cilesor me garazhd

€100,000/me garazhd
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 130

Shitet apartament 3+1 prane qendres

€95,000
Apartamente 3+1

Okazion Shitet apartament 3+1 ne Plazh

€45,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 112

Apartament 3+1 i arreduar ne qender

€600
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 200

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!