Shitet apartament 3+1 ne qender te Flag Ship

 • €130,000
Hafiz Podgorica, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 7452
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 145

Shitet apartament 3+1 ne qender te Flag Ship

Hafiz Podgorica, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €130,000

Përmbledhje

Property ID: 7452
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 7452
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 145

Përshkrimi

Shitet apartament 3+1 ne qender te Flag Ship Center.

Apartamenti ndodhet ne nje zone te preferuar te qendres , prane marketeve , shkollave , farmacive etj.

Apartamenti eshte rreth 145 m2 dhe eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi , songiorno , kend gatimi , 2 tualete dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 8-te me ashensor.

CMIMI I DISKUTUESHEM.

 

 • Address Hafiz Podgorica, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 7452
 • Cmimi: €130,000
 • Property Size: 145 m²
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente 3+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Jepet me qera apartament 3+1 i mobiluar Durres

€400
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 140

Shitet apartament 3+1 okazion plazh Durres

€63,500
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • 117

Shitet super apartament 3+1 cilesor ne qender te Durresit

€110,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 132

Shitet apartament 3+1 cilesor me garazhd

€100,000/me garazhd
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 130

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!