Shitet apartament 3+1 ne Koder Vile

 • €134,000
Rruga Anastas Durrsaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 4399
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 112
 • 2007
 • Year Built

Shitet apartament 3+1 ne Koder Vile

Rruga Anastas Durrsaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €134,000

Përmbledhje

Property ID: 4399
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 4399
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 112
 • 2007
 • Year Built

Përshkrimi

Shitet apartament 3+1 ne Koder Vile lagja nr.2. Zona me e paster dhe e qete e qytetit. Ku te ofrohen pamja detit, gjelberimi, pastertia, qetesia dhe shume prane qendres qytetit. Zona gjithashtu ka dhe hapesira parkimi.

Apartamenti eshte teper cilesor dhe i punuar deri ne detaje. Cdo element i perdorur eshte importuar nga Italia.
Perbehet nga nje koridor ne hyrje, soxhorno, 3 dhoma gjumi, 3 ballkone, 2 wc.

Per me teper ju ftojme ta vizitoni.

 

Apartamenti eshte me certifikat hipotekore

 • Address Rruga Anastas Durrsaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 4399
 • Cmimi: €134,000
 • Property Size: 112 m²
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Garage: 1
 • Year Built: 2007
 • Tipi Pronës: Apartamente 3+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Video

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament 3+1 cilesor me garazhd

€100,000/me garazhd
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 130

Shitet apartament 3+1 prane qendres

€95,000
Apartamente 3+1

Okazion Shitet apartament 3+1 ne Plazh

€45,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 112

Apartament 3+1 i arreduar ne qender

€600
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 200

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!