Shitet apartament 3+1 cilesor me garazhd

 • €100,000/me garazhd
Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 9020
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 130

Shitet apartament 3+1 cilesor me garazhd

Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €100,000/me garazhd

Përmbledhje

Property ID: 9020
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 9020
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 130

Përshkrimi

Shitet apartament 3+1 cilesor me garazhd

Shitet apartament ne lagjen nr.5 shume prane qendres te Durresit. Zona ofron te gjitha facilitet e jeteses te perditshem si shkolla, kopeshte. qendra shendetsore, spitali, stacione urbani etj.
Ndertimi eshte nga me cilesorit ne qytetin e Durresit dhe i pa demtuar nga termeti.
Administrohet gjate gjithe kohes dhe ka survejim me kamera.
Pallati eshte me tipologji vilete pasi jane vetem 2 apartamente ne kat.
Objekti eshte 6 katesh dhe apartamenti ndodhet ne katin e 3 te banimit me ashensor cilesor te markes Schindler.
Apartamenti organizohet me siperfaqje totale 130m ku ka 3 dhoma gjumi, 2 tualete me drita, soxhorno dhe aneks gatimi.
Gjithashtu ne cmim eshte i perfshire dhe garazhd per 2 automjete.
Prona eshte me dokumentacion te rregullt pronesie.

 • Address Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 9020
 • Cmimi: €100,000/me garazhd
 • Property Size: 130 m²
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente 3+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament okazion 3+1 Durres

€125,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 194

Shitet papafingo okazion 3+1 shkembi kavajes

€100,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • 130

Shitet super apartament 3+1 i investuar prane qendres

€180,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 180

Jepet apartament 3+1 me qera ne qender i sapo kompletuar

€600
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 130

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!