Shitet apartament 2+1+2 Te Casa Italia

 • €74,000
Casa Italia, SH1, Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania

Shitet apartament 2+1+2 Te Casa Italia

Casa Italia, SH1, Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • €74,000

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1+2 Te Casa Italia, Tirane,me siperfaqe totale 129 m2.

Apartamenti organizohet : dhome ndenjeje me kuzhine , dy dhoma gjumi ,dy tualete dhe dy ballkone me termoizolim.

Orientimi i apartamentit eshte Jug-Perendim.

 • Address Casa Italia, SH1, Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania

Detajet

 • Property ID: 7187
 • Cmimi: €74,000
 • Property Size: 129 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar ne plazh

€250
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 60

Okazion shitet apartament 2+1 ne Vollga

€80,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 107

Okazion shitet apartament 2+1 ne Currila

€138,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 138

Jepet apartament 2+1 me qera prane kopshtit “Sotir Noka”

€200
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 80

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!