Shitet Apartament 2+1+2 prane Kopeshtit Botanik

 • €135,000/I kompletuar
Rruga Rreli, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 8248
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 135

Shitet Apartament 2+1+2 prane Kopeshtit Botanik

Rruga Rreli, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • €135,000/I kompletuar

Përmbledhje

Property ID: 8248
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 8248
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 135

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1+2 prane kopeshtit Botanik ne Tirane. Zona nga me te preferuarat e Tiranes, ofron te gjitha facilitetet e familjes. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit. Ndertimi eshte I ri dhe cilesor. Ka siperfaqje rreth 135m² she organizohet me 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, soxhorno te madhe dhe aneks gatimi te ndare ne ambjent te posacem nga ai I ndenjes.

Gjithashtu apartamenti eshte dhe mundesi shume e mire investimi pasi zona ofron cmime per shitje rreth 1200€/m² dhe qerat per prona te ngjashme jane mbi 500€ ne muaj.

Apartamenti Shitet I kompletuar ose jo.

I paisur me Dokumenta Hipotekore

Cmimi eshte I diskutueshem.

 • Address Rruga Rreli, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirana, Tirane

Detajet

 • Property ID: 8248
 • Cmimi: €135,000/I kompletuar
 • Property Size: 135 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet 2+1 pamje nga deti

€85,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 115

Apartament 2+1 pamje nga deti Qerret

€125,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 92

Jepet me qera apartament 2+1 i kompletuar ne qender

€300
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 100

Shitet apartament 2+1 i kompletuar prane Drejtoris Policis

€110,000/i kompletuar
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garage: 1
 • 110

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!