Shitet apartament 2+1+2 ne qender

 • €135,000
Rruga Kumini, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 8088
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 145

Shitet apartament 2+1+2 ne qender

Rruga Kumini, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €135,000

Përmbledhje

Property ID: 8088
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 8088
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 145

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1+2 ne qender prane Kuminit. Ndertim cilesor me punime extra ne apartament. Siperfaqja e paster eshte 133m ndersa siperfaqja totale eshte 145m. Apartamenti eshte i punuar i gjith me veshje gipsi dhe parketi, ndericimi led.
Organizohet me 2 dhoma gjumi, salle ndenje, aneks gatimit, 2 ballkone dhe 2 tualete.
Apartamenti eshte ne katin e 6 te banimit, me orientim nga jugu dhe ne perendim.

I paisur me dokumenta Hipotekore

 • Address Rruga Kumini, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 8088
 • Cmimi: €135,000
 • Property Size: 145 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament okazion 2+1 Golem(Fafa grand blue)

€105,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 105

Okazion Shitet apartament 2+1 prane Detit ne Golem

€63,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 97

Okazion Shitet Apartamenti 2+1 ne Golem

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 83

Shitet apartament okazion 2+1 qender Durres

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 90

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!