09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Cmimi: From to

Compare Listings

Shitet apartament 2+1

Shkolla 9-vjeçare Eftali Koçi, Rruga Prokop Meksi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
€49,000

Pershkrimi

Apartamenti eshte shume prane me qendres.

Ndertimi eshte i ri dhe teper cilesor.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 jo i fundit eshte me ashensor.

Nuk eshte banuar asnjehere.

 

Mund te te interesoje edhe: https://fastagency.al/pronat/okazion-shitet-apartament-21-ne-bulevard/

 128 Shikime total,  2 Shikime sot

  • Address: Shkolla 9-vjeçare Eftali Koçi, Rruga Prokop Meksi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
  • City: Durres
  • Zip/Postal Code: 2001
  • Country: Albania

Detajet

  • Cmimi: €49,000
  • Siperfaqja prones: 82 m²
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Banjot: 1
  • Tipi prones: Apartamente 2+1
  • Statusi prones: Ne Shitje

Informacioni i kontaktit

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Merr informacion rreth kesaj prone

Prona te ngjashme

€32,000
Okazion Apartament 1+1 prane Spitalit

Okazion Apartament 1+1 prane Spitalit

Hospital Spitali i Durresit, Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Bed: 1Bath: 1m²: 66

Apartmente

Lori Fast

3 weeks ago

€32,000

Bed: 1Bath: 1m²: 66

Apartmente

3 weeks ago

€32,000

Okazion Apartament 1+1 ne plazh

Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

m²: 64

Apartamente 1+1

Fast Imobiliare

5 months ago

€32,000

m²: 64

Apartamente 1+1

5 months ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review
Shitet Kapanon bashke me toke

PREVIOUS PROPERTY

Shitet Kapanon bashke me toke

NEXT PROPERTY

Shitet apartament ne hekurudha

Open chat
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!