Shitet Apartament 2+1 tek stadiumi

 • €49,000
Rruga Kristo Sotiri, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 5627
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 85
 • 2012
 • Year Built

Shitet Apartament 2+1 tek stadiumi

Rruga Kristo Sotiri, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €49,000

Përmbledhje

Property ID: 5627
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 5627
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 85
 • 2012
 • Year Built

Përshkrimi

Apartmenti ndodhet ne lagjen nr.18 prane stadiumit dhe prane spitalit.
Zona eshte e qete dhe te ofron te gjitha facilitetet. Ndertimi eshte 9 katesh dhe cilesor i pa demtuar nga termeti.
Apartamenti eshte ne katin e 5 me ashensor dhe i orientuar nga peredim.
Shtepia organizohet me ane te nje koridori qe ju shoqeron ne ambjentet e ndenjes dhe 2 dhomave te gjumit. Wc eshte me dritare

Me dokumenta Hipotekore

 • Address Rruga Kristo Sotiri, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 5627
 • Cmimi: €49,000
 • Property Size: 85 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Year Built: 2012
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament okazion 2+1 Golem(Fafa grand blue)

€105,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 105

Okazion Shitet apartament 2+1 prane Detit ne Golem

€63,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 97

Okazion Shitet Apartamenti 2+1 ne Golem

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 83

Shitet apartament okazion 2+1 qender Durres

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 90

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!