Shitet apartament 2+1 tek Ish URT-ja Durres

 • €55,000
Rruga Abaz Çelkupa, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 7168
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 78

Shitet apartament 2+1 tek Ish URT-ja Durres

Rruga Abaz Çelkupa, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €55,000

Përmbledhje

Property ID: 7168
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 7168
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 78

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 tek ish URT-ja Durres. Apartamenti ndodhet prane qendres.

Ndodhet ne katin e 3-te, jo te fundit, te nje pallati ekzistues . Apartamenti ka nje siperfaqe prej 78 m2 dhe eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi , salle ndenjeje , kend gatimi , ballkon dhe tualet.

Drejtimi Lindje-Perendim.

CMIMI I DISKUTUESHEM

 • Address Rruga Abaz Çelkupa, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 7168
 • Cmimi: €55,000
 • Property Size: 78 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament 2+1 L.18 durres

€55,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 98

Jepet me qera apartament 2+1 L.17

€240
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 100

Jepet me qera apartament 2+1 per student

€180
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 100

Shitet Apartament 2+1 Gjykata

€73,000/i kompletuar
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 86

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!