Okazion Shitet apartament 2+1 tek kompleksi FAFA

 • €68,800
Shkembi i Kavajes, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 6955
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 86

Okazion Shitet apartament 2+1 tek kompleksi FAFA

Shkembi i Kavajes, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €68,800

Përmbledhje

Property ID: 6955
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 6955
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 86

Përshkrimi

Okazion Shitet apartament 2+1 tek kompleksi FAFA.

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te pelqyera ku eshte shume prane detit dhe gjithashtu ndodhet edhe prane marketeve , farmacive te zones.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te me ashensor dhe ka nje siperfaqe prej 86 m2.

Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , songiorno , tualet , koridor i cili te shoqeron ne te gjitha ambientet e apartamentin si dhe nje ballkon i gjate i cili eshte i disponushem ne te dyja dhomat e gjumit.

 • Address Shkembi i Kavajes, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 6955
 • Cmimi: €68,800
 • Property Size: 86 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament okazion 2+1 Golem(Fafa grand blue)

€105,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 105

Okazion Shitet apartament 2+1 prane Detit ne Golem

€63,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 97

Okazion Shitet Apartamenti 2+1 ne Golem

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 83

Shitet apartament okazion 2+1 qender Durres

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 90

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!