Shitet apartament 2+1 stacioni i pare plazh Dr

 • €85,500
Plazh Durres
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 114

Përmbledhje

Property ID: 10984
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 114

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re te pademtuar nga termeti ne katin 4 te banimit me ashensor,ndertim cilesor vetem 100m nga deti.Ka ne perberje 2 dhoma gjumi prej te cilave njera me ballkon dhe banjo personale,soxhorno me aneksin e gatimit dhe ballkon te madh me pamje nga rruga dhe tualetin e perbashket total 114m2/750€/m2

 • Address Plazh Durres
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 10984
 • Cmimi: €85,500
 • Property Size: 114 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings

Enquire About This Property

Prona të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!