Shitet apartament 1+1+1 qendër , tek muzeumi

 • €35,000
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 5517
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 66
 • 1982
 • Year Built

Shitet apartament 1+1+1 qendër , tek muzeumi

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €35,000

Përmbledhje

Property ID: 5517
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 5517
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 66
 • 1982
 • Year Built

Përshkrimi

Okazion apartament prane shume prane muzeumit. Zona ofron te gjitha facilitetet si shkolla, qendra shendetsore, markete, farmaci, lulishte, post parkimi etj.

Ndertimi eshte egzistues 5 katesh i pa demtuar nga termeti dhe shtepia ndodhet ne katin e 3.
Cmimi eshte okazion dhe ne cmim perfshihet dhe mobilimi.

 • Address Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 5517
 • Cmimi: €35,000
 • Property Size: 66 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Year Built: 1982
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament okazion 2+1 Golem(Fafa grand blue)

€105,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 105

Okazion Shitet apartament 2+1 prane Detit ne Golem

€63,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 97

Okazion Shitet Apartamenti 2+1 ne Golem

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 83

Shitet apartament okazion 2+1 qender Durres

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 90

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!