Shitet apartament 2+1 prane spitalit Durres

 • €60,000/I mobiluar
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 8625
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 106

Shitet apartament 2+1 prane spitalit Durres

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €60,000/I mobiluar

Përmbledhje

Property ID: 8625
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 8625
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 106

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 prane spitalit Durres. Ndertimi eshte I ri dhe I pa demtuar nga termeti. Zona eshte e qete dhe shume prane marketeve, shkollave dhe gjimnazeve, spitalit dhe vetem 5-8 minuta ne kemb nga qendra.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 me ashensor. Orientimi eshte I gjithi nga perendimi. Siperfaqja totale eshte 106m² nga te cilat organizohet nga 2 dhoma gjumi, salla ndenjes, dhoma gatimi dhe ngrenies e vecuar, ballkoni dhe nje tualet te madh.

Shitet e kompletuar sic eshte ne foto.

 • Address Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 8625
 • Cmimi: €60,000/I mobiluar
 • Property Size: 106 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament okazion 2+1 Golem(Fafa grand blue)

€105,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 105

Okazion Shitet apartament 2+1 prane Detit ne Golem

€63,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 97

Okazion Shitet Apartamenti 2+1 ne Golem

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 83

Shitet apartament okazion 2+1 qender Durres

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 90

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!