Shitet apartament 2+1 prane Sotir Nokes

 • €60,000
Rruga Shoqeria Bashkimi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 7220
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 110

Shitet apartament 2+1 prane Sotir Nokes

Rruga Shoqeria Bashkimi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €60,000

Përmbledhje

Property ID: 7220
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 7220
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 110

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 prane Sotir Nokes.

Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete shume prane qendres.

Struktura e apartamentit eshte 2+1 por i pershtatur ne 3+1.

Siperfaqja totale eshte 110 m2 dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , 1 songiorno , kend gatimi , 1 ballkon dhe 2 tualete.

Ndodhet ne katin e 6-te me ashensor.

 • Address Rruga Shoqeria Bashkimi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 7220
 • Cmimi: €60,000
 • Property Size: 110 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament 2+1 L.18 durres

€55,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 98

Jepet me qera apartament 2+1 L.17

€240
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 100

Jepet me qera apartament 2+1 per student

€180
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 100

Shitet Apartament 2+1 Gjykata

€73,000/i kompletuar
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 86

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!