Shitet apartament 2+1 prane qendres

 • €68,400
Rruga Kasem Durrësi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 5619
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 114

Shitet apartament 2+1 prane qendres

Rruga Kasem Durrësi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €68,400

Përmbledhje

Property ID: 5619
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 5619
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 114

Përshkrimi

Shitet apartamenti ne lagjen nr.6 prane qendres. Ndertimi eshte i ri dhe i pa demtuar nga termeti. Ndodhet ne katin e dyte me ashensor. Organizohet me ane nje koridori ne ambjentet si 2 dhomat e gjumit, soxhorno dhe wc.
Zona eshte nga me te preferuarat e qytetit per arsye te qetesis dhe faciliteteve qe ofron zona.
Prona eshte me Hipoteke

 • Address Rruga Kasem Durrësi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 5619
 • Cmimi: €68,400
 • Property Size: 114 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament okazion 2+1 Golem(Fafa grand blue)

€105,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 105

Okazion Shitet apartament 2+1 prane Detit ne Golem

€63,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 97

Okazion Shitet Apartamenti 2+1 ne Golem

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 83

Shitet apartament okazion 2+1 qender Durres

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 90

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!