09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Compare Listings

Shitet Apartament 2+1 prane Drejtorise se Policise

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
€48,000

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 prane Drejtoris se  Policis Durres. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje ndertimi 6 katesh. Orientimi i tij eshte i Lindje.

Struktura e tij eshte me dhome cifti, dhome femijesh, soxhorno, wc me drita dhe nje ballkon i cili eshte pershtatur si hapesir gatimi.

Apartamenti eshte i rikonstruktuar me punime cilesore dhe shitet i mobiluar.

 

Me Certifikat Hipotekore

 58 Shikime total,  1 Shikime sot

 • Address: Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City: Durres
 • Zip/Postal Code: 2001
 • Country: United States

Detajet

 • Cmimi: €48,000
 • Siperfaqja prones: 75 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Banjot: 1
 • Year Built: 2006
 • Tipi prones: Apartamente 2+1
 • Statusi prones: Ne Shitje

Informacioni i kontaktit

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Merr informacion rreth kesaj prone

Prona te ngjashme

€37,000

Shitet apartament 2+1

Rruga Kasem Durrësi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Dhoma Gjumi: 2Bath: 1m²: 100

Apartamente 2+1

Fast Imobiliare

3 weeks ago

€37,000

Dhoma Gjumi: 2Bath: 1m²: 100

Apartamente 2+1

3 weeks ago

€78,000

Okazion Shitet Apartament 2+1 ne Bulevard

Bulevardi Dyrrah, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Dhoma Gjumi: 2Bath: 1m²: 94

Apartamente 2+1

Fast Imobiliare

5 months ago

€78,000

Dhoma Gjumi: 2Bath: 1m²: 94

Apartamente 2+1

5 months ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review

PREVIOUS PROPERTY

Shitet ambient biznesi commercial

NEXT PROPERTY

Ambient me qera ne qender

Open chat
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!