Apartament 2+1 pamje nga deti Qerret

 • €125,000
Qerret Kavaje Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 10431
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 92

Apartament 2+1 pamje nga deti Qerret

Qerret Kavaje Albania
 • €125,000

Përmbledhje

Property ID: 10431
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 10431
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 92

Përshkrimi

Apartament 2+1 pamje nga deti Qerret.

Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re kati 7 me ashensor.

Eshte mjaft i organizuar:koridor, tualet i perbashket, salle ndenje me ballkon me pamje nga deti dhe 2 dhoma gjumi, prej te cilave njera me tualet brenda dhe ballkon me pamje nga deti,total 92m2.

Vetem 100m larg detit

Cmimi 125000€

 • Address Qerret Kavaje Albania
 • City Kavaje

Detajet

 • Property ID: 10431
 • Cmimi: €125,000
 • Property Size: 92 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet 2+1 pamje nga deti

€85,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 115

Jepet me qera apartament 2+1 i kompletuar ne qender

€300
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 100

Shitet apartament 2+1 i kompletuar prane Drejtoris Policis

€110,000/i kompletuar
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garage: 1
 • 110

Jepet me qera apartament 2+1 Durres

€200
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 85

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!