• Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 10457
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 115

Përmbledhje

Property ID: 10457
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 10457
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 115

Përshkrimi

Shitet 2+1 pamje nga deti.

Apartamenti ndodhet tek ura dajlanit afer Galaktik center.

Perbehet nga soxhorno se bashku me kendin e gatimit dhe ballkonin me pamje nga deti,dy dhoma gjumi dhe dy tualete,total 115m2.

Kati 6 banim

Shiko prona te ngjashme Kliko ketu

 

 • Address L.17 Durres
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 10457
 • Cmimi: €85,000
 • Property Size: 115 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 pamje nga deti Qerret

€125,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 92

Jepet me qera apartament 2+1 i kompletuar ne qender

€300
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 100

Shitet apartament 2+1 i kompletuar prane Drejtoris Policis

€110,000/i kompletuar
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garage: 1
 • 110

Jepet me qera apartament 2+1 Durres

€200
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 85

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!