Shitet apartament 2+1 okazion stacioni trenit Dr

 • €82,000
Stacioni i trenit Durres
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 102

Përmbledhje

Property ID: 10944
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 102

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te banimit,ne nje pallat te ri te pademtuar nga termeti afer stacionit te trenit. Ka ne perberje 2 dhoma gjumi,2 tualete,soxhorno me aneksin e gatimit dhe ballkonin,total 102m2.

 • Address Stacioni i trenit Durres
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 10944
 • Cmimi: €82,000
 • Property Size: 102 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings

Enquire About This Property

Prona të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!