Shitet apartament 2+1 okazion plazh Durres

 • €53,000
Plepa Durres
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 9600
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 115

Shitet apartament 2+1 okazion plazh Durres

Plepa Durres
 • €53,000

Përmbledhje

Property ID: 9600
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 9600
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 115

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 okazion plazh Durres.Apartamenti ndodhet ne kompleksin rotondo plepa Durres.Perbehet nga soxhorno me kendin e gatimit,2 dhoma gjumi,tualeti dhe 2 ballkone(tek dhoma e gjumit dhe soxhorno),gjithsej 115 m2.

Kati i 7 me ashensor cilesor

cmimi okazion 53000€
pak i diskutueshem

 

 • Address Plepa Durres

Detajet

 • Property ID: 9600
 • Cmimi: €53,000
 • Property Size: 115 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet 2+1 pamje nga deti

€85,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 115

Apartament 2+1 pamje nga deti Qerret

€125,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 92

Jepet me qera apartament 2+1 i kompletuar ne qender

€300
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 100

Shitet apartament 2+1 i kompletuar prane Drejtoris Policis

€110,000/i kompletuar
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garage: 1
 • 110

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!